| Customization: | Available |
|---|---|
| Standard: | ANSI, DIN, GB, ISO, JIS |
| Type: | U-Type Nail |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Type | 422J series |
| Gauge | 20 |
| Crown | 5.20mm |
| Width | 1.20mm |
| Thickness | 0.60mm |
| Length | 6-22mm (1/4"-22/25") |
| Material | Zinc Plating Wire |
| Application | Upholstry work, Drawers, Cabinets, Paper board, Carpet laying, Window shade |





